Відкриття виставки «ПОПТРАНС. Дистанційне бачення. Мистецькі практики Ужгорода 90х—00х»Виставки

Відкриття виставки «ПОПТРАНС. Дистанційне бачення. Мистецькі практики Ужгорода 90х—00х»

Відкриття виставки «ПОПТРАНС. Дистанційне бачення. Мистецькі практики Ужгорода 90х—00х»

15 березня о 18:30 Лабораторія сучасного мистецтва запрошує на відкритя виставки «ПОПТРАНС. Дистанційне бачення. Мистецькі практики Ужгорода 90х—00х» у Малій Галереї Мистецького Арсеналу.

Часто спонтанна та несвідома, несерйозна та іноді провокативна, але візуально приваблива неформальна художня сцена Ужгорода досі не досліджена та не описана історією мистецтва.
Арт-група Поптранс була створена у 1996 році як спротив консервативному мистецькому осередку. Учасники групи бажали незалежного висловлювання, а тому у своїй практиці переосмислювали питання свободи творчості та масової культури. У роботах Поптрансу поєднуються естетика поп-арту, концептуальний підхід та іронічна рефлексія повсякденності пострадянського контексту Закарпаття.
У проекті будуть представлені колективні та індивідуальні практики основних учасників арт-групи — живопис, тексти, самвидави, відеодокументація виставок та перформансів, а також фотографії з архівів художників.
Учасники та учасниці: Вадим Харабарук, Роберт Саллер, Павло Ковач старший, Наталія Шевченко, Андрій Стегура, Марсель Онисько та інші тимчасові учасники.
У межах проекту планується підготовка друкованого видання про неформальне мистецтво Ужгорода.

Виставка триватиме до 5 травня.

Вхід вільний