«Ті, що бачили їх разом». Катерина Бабкіна і Антон БайбаковВиставки

«Ті, що бачили їх разом». Катерина Бабкіна і Антон Байбаков

«Ті, що бачили їх разом». Катерина Бабкіна і Антон Байбаков

Перформанс «Ті, що бачили їх разом» – це синтез найновішої та атмосферної, але подекуди дуже соціальної та безжальної поезії української письменниці Катерини Бабкіної та електронної та живої клавішної музики від композитора та музиканта Антона Байбакова, що творять особливий продукт – медіа-виставу, метафоричне повідомлення, повільне емоційне шоу. Проект брав участь в музичних та літературних фестивалях та/або незалежно демонструвався на сценах України, Латвії та Німеччини. 

Kateryna Babkina – українська письменниця та журналістка, авторка книг віршів «Заговорено на любов», «Вогні святого Ельма», «Гірчиця» та «Знеболювальне і снодійне», прозових збірок «Щасливі Голі Люди», «Лілу після тебе» та роману «Соня». Її художні тексти було перекладено дванадцятьма мовами, книги, літературні журнали та антології з її творами виходили в Польщі, Австрії, Ізраїлі, США, Франції, Румунії, Китаї та Німеччині.
Anton Baibakov – український композитор. Пише музику до кіно, театру. Працює із сучасними режисерами та майстрами минулого. Важливими подіями стали покази кінострічок «Одинадцятий» Дзиґи Вєртова та «Небувалий похід» Михаїла Кауфмана з живим виконанням саундтреку Антона його музикантами на українських та зарубіжних фестивальних майданчиках.

2 серпня о 19:30 запрошуємо на поетично-музичний проект «Ті, що бачили їх разом» на літній сцені Мистецького арсеналу.

Вартість квитка – 80 гривень
За квитком також можна відвідати виставку «Швидкорозчинний час»

Розклад Літніх вечорів у Мистецькому арсеналі