Сієста в Арсеналі / 20ft & Womens Sound: YV, Noisynth, NFNRВиставки

Сієста в Арсеналі / 20ft & Womens Sound: YV, Noisynth, NFNR

Сієста в Арсеналі / 20ft & Womens Sound: YV, Noisynth, NFNR

11 серпня завершуємо сезон традиційних пообідніх вечірок у дворі Мистецького арсеналу разом із платформою Womens Sound, що представить живі виступи трьох електронних музиканток — YV, Noisynth, NFNR.
За підтримки 20ft Radio.
Womens Sound – один із напрямків діяльності ГО Інститут Звуку, відкрита платформа для жінок, що націлена на створення умов для самостійної роботи зі звуком, навчання у професіоналок звукового мистецтва та розширення можливостей жінок у сучасній електронній музиці та електронній сцені. Womens Sound працює над формуванням поля видимості для жінок будь-якого професійного рівня, створенням інформаційних продуктів у вигляді підкастів та інтерв’ю з учасницями сцени, навчання та створення лабораторних умов роботи зі звуком, організацією концертів електронної музики.

У музиці YV відчуваються впливи Glitch, IDM, Ambient, елементи яких, однак, постійно деконструюються у прагненні музикантки до чистих форм і пошуку не-текстових способів вираження. У березні вийшов перший EP YV ‘Le Divisionnisme’.
Нові треки та лайви YV можна послухати на Soundcloud: https://soundcloud.com/yyyvvv
Про Noisynth кажуть, що вона – «найбільш не трушна лайв артистка, про яку ніхто не знає, вона мало де виступає і живе досить відлюдькувато. Пише музику «в стіл» і показує її лише своїм домашнім улюбленцям». В її біографії, дискографії і гастрольному графіку завжди знайдеться місце для вашої уяви. Наприклад, можна побачити як Noisynth закінчує IRCAM, випускає альбоми на Stroboscopic Artefacts і Raster-Noton, як з’являються щоденні виступи на Boiler Room і Berghain. А тепер вона їде підкорювати Київ, радимо не пропустити унікальну можливість – почути Noisynth вживу!
Послухати її музику можна тут: https://soundcloud.com/noisynth?fbclid=IwAR2bkvDn3eTW4D0jhn7Fx9cPCEDcg7MSYYo8g8iGIKFaK-3P1fhEotDQZeA
NFNR – музикантка, театральна та кіно- композиторка, кураторка освітньо-експериментальної платформи Womens Sound. Вона працює в різних жанрах електронної музики, має реалізовані колаборації з танцюристами та музикантами з України, Швеції, Індії, Японії, співпрацює з фолк арт-лабораторією Mokosho, а з художницею Катериною Берловою займається дослідженням коренів рейв культури та міських середовищ у спільному проєкті Deus Ex Machina. У 2018 році стала учасницею нічної програми Sonatas of Sleep/LESS на Ars Electronica.
Послухати музику NFNR: https://soundcloud.com/behind-the-stage/oramics-nfnr

У межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.
Вхід за квитком до Мистецького арсеналу