Сімейна неділяВиставки

Сімейна неділя

2 грудня о 12:00, в останній день виставки «Курбас: Нові світи», запрошуємо родини на сімейну неділю.
Цього дня пропонуємо вам завітати одразу до двох музеїв, розташованих поруч – до Мистецького арсеналу та Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.

Починаємо о 12:00 у Мистецькому арсеналі. Дорослих запрошуємо на екскурсію, під час якої вони дізнаються про новаторські театральні експерименти Леся Курбаса. Дітям пропонуємо в цей час майстер-клас зі створення театральної маски за мотивами авангардних картин. Вхід за квитком до Мистецького арсеналу.

Діти з батьками також можуть пройти театральний міжмузейний квест, у якому об’єднані завдання в Мистецькому арсеналі та у Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України. О 14:30 у Музеї театрального, музичного та кіномистецтва розпочнеться екскурсія про український ляльковий театр «Вертеп». Вхід на події за квитком до музею

У експозиції музею представлені три унікальні, старовинні скрині Сокиринського, Славутського і Куп’янського вертепів з ляльками, які вмонтовані в яскраву імпровізовану ярмаркову карусель із дзвониками. В оточенні інших експонатів – масок, зокрема і скоморошої, музичних інструментів, ляльки Петрушки, красуні кози, різних фото та документів – вони дають уявлення про початкові форми українського театру.

Для участі у майстер-класах обов’язкова попередня реєстрація – https://goo.gl/dmBgTL