Презентація оновленого NEOсвітнього просторуВиставки

Презентація оновленого NEOсвітнього простору

Нарешті наш оновлений NEOсвітній простір набув свого завершеного вигляду, і тепер будь-який
відвідувач від 0 і до 100+ років може знайти собі заняття до душі. Тут можна грати, творити, навчатися, читати, дивитися фільми й просто відпочивати.
Приходьте у неділю, 12 січня, та познайомтеся з новими можливостями NEOсвітнього простору!

 • 11:00Майстерні – Презентація ігрового простору PLAYSET для дітей від 0 до 4 років та їхніх батьків.
  Враховуючи дитячу потребу вивчати й досліджувати нові форми, з одного боку, та традицію авангардного мистецтва – з іншого, компанія Artycrowd розробила унікальне ігрове поле спеціально для Мистецького арсеналу. Тут буде цікаво як найменшим відвідувачам, так і юним дослідникам.
 • 12:00Бібліопростір – «Читанка для найменших» для дошкільнят від 3-х років. Захід познайомить дітей та батьків із сучасною українською дитячою літературою. Заняття проводить літературний партнер NEOсвітнього простору – проєкт підтримки дитячого читання Барабука.
 • 12:00Майстерні – NEOсвітній творчий квест для дітей 6-12 років. Квест розроблено спільно з групою активних батьків МА-МИ.
  Реєстрація на квест: https://forms.gle/uEKNtRJm9FkauTf96
 • 13:00Майстерні – майстер-клас «Фоторамка в кадрі» для дітей 6-10 років. Параска Плитка-Горицвіт використовувала різноманітні рами для того, щоб фотографувати в них людей. За допомогою аплікації, колажу та, надихаючись авангардними митцями й українським мистецтвом наїву, ми створимо дизайн власних рамок для фотографування.
  Майстер-клас проводить художниця Тетяна Митальникова.
  Реєстрація на майстер-клас: https://forms.gle/qx9oknujvoq7eHFW8
 • 15:00Бібліопростір – зустріч Підліткової ради Мистецького арсеналу. Обговорюємо роботу за минулі місяці й плани на наступний рік. Запрошуємо долучитися підлітків 13-16 років.
 • 18:00Лекторій – показ документального фільму «Коляда для Параски»(1999, реж. Олег Драч).У фільмі можна почути, як згадують Параску Плитку-Горицвіт її близькі люди та односельці, а також побачити присвячену Парасці автентичну гуцульську коляду. Показ відкриє директор фільму Олександр Чайка – арт-менеджер, директор Громадської організації Український МІМ Центр.