Презентація книжки In ProgressВиставки

Презентація книжки In Progress

16 січня о 18:00 зустрічаємось у Мистецькому арсеналі, щоб поговорити про українську моду доби Незалежності, відчути атмосферу «шалених 90-х», стабільних нульових, сповнених надіями десятих та згадати однойменний виставковий проєкт у Мистецькому арсеналі.

Книжка Зої Звиняцьківської «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності / In progress. Dress-Code of Independence: Fashion of Ukraine since 1991» присвячена моді України доби Незалежності і яскраво виствітлює всі її етапи: від божевільного пострадянського авангарду 90-х та важкого гламуру 2000-х до радикальних концептуальних пошуків початку 10-х та останніх еко-трендів.

Влітку 2017 року в Мистецькому арсеналі в масштабному виставковому проєкті «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності» було представлено усю новітню історію української моди: близько 200 витворів 40 українських дизайнерів. У книзі модні артефакти з виставки доповнено концептом історії української моди, розповідями про найкращі колекції та дизайнерів, а також унікальними архівними фотографіями з модних показів різних часів, що відображають не лише історію моди, а й історію суспільства.
Це наймодніша з можливих розповідь про те, чим жили люди в Україні з 1991 року — і аж до сьогодення.

Вхід вільний

У презентації книжки візьмуть участь:

  • Зоя Звиняцьківська, історикиня моди, fashion-критикиня, лекторка та кураторка виставок з історії моди.
  • Юлія Ваганова, заступниця генеральної директорки Мистецького арсеналу з музейної та виставкової діяльності
  • Олександр Соколовский, співзасновник Ukrainian Fashion Week, засновник групи компаній «Текстиль-Контакт»
  • Андре Тан, український дизайнер, президент Ukrainian Fashion Council. Володар численних дизайнерських нагород, автор форми для Олімпійської збірної України (2016)

 

Акредитація для ЗМІ за посиланням.