Поезія буднів / Олена Гусейнова і «Супергерої»Виставки

Поезія буднів / Олена Гусейнова і «Супергерої»

Поезія буднів / Олена Гусейнова і «Супергерої»

4 липня о 20:00 літню програму поетично-музичних перформансів продовжить колаборація Олени Гусейнової та «Супергероїв».
«Супергерої» – історія не нова. Але історія, яка живиться власним повторенням. Кожного року у нас прокидається бажання ще раз проспівати й проговорити цю Історію.
Цей музично-поетичний перформенс – це історія, у якій один голос тримається за слова, а другий розсипає слова на звуки. Спрямуймо супергероїчні зусилля на те, щоби перетворити один на другий, протистояння – у взаємодію.
Учасники й учасниці перформансу:
Олена Гусейнова – тексти
Тетяна Шамшетдінова – музика
Олена Львова – голос, вокальний процесор
Катерина Козачишина – скрипка
Анастасія Кулєва – альт
Денис Карачєнцев – віолончель, перкусія

«Поки писалися «Супергерої», в мене було надзавдання: написати поетичну книжку, а не поетичну збірку. Саме тому – це не колекція історій, а одна історія. Вона починається, триває і завершується. В ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, в суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбулося у співпраці з Романою Романишин і Андрієм Лесівим (майстерня «Аграфка»). А також, у співпраці з музикантами проекту «Shopping Hour» і композиторкою Танею Ша, яка зараз дає можливість текстам з книжки прослизнути на територію музики. І це дуже цікавий досвід, який дозволяє в межах того, що знаєш найліпше, пережити (не)впізнавання, здивування і зупинку уваги» – Олена Гусейнова.

Олена Гусейнова – поетка, менеджерка культурних проектів, лауреатка Національної премії імені Василя Симоненка. ЇЇ поезія досліджує пам’ять, знання, тривогу, межі надії й реальності та незворотність досвіду і спрямована на те, щоб звільнити жіноче письмо від боротьби з патріархальними структурами мови.

Вартість квитка – 100 гривень. Квиток можна купити тут.
За квитком можна відвідати  виставку «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» до 20:00 у день події.

«Поезія буднів» —  поетично-музичні перформанси по четвергах в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Події об’єднують різножанрову поезію та музику з України та закордону, щоб створити унікальний досвід переживання буденності через занурення у метафорично-акустичні образи. Поезія і музика уявляються інструментами, що допомагають помітити красу простих щоденних досвідів мешканців міста. Спільний проект із Літературною лабораторією Мистецького арсеналу. 
Кураторки програми — Анна Хвиль і Оксана Щур.