Поезія буднів / Артем Каніщев (Diser Tape) & Ірина ЦіликВиставки

Поезія буднів / Артем Каніщев (Diser Tape) & Ірина Цілик

Поезія буднів / Артем Каніщев (Diser Tape) & Ірина Цілик

18 липня о 20:00 літню програму поетично-музичних перформансів Поезія буднів продовжить унікальна колаборація електронного музиканта Артема Каніщева і поетки Ірини Цілик.

Каніщев Артем — учасник дуету Diser Tape, що виник у 2010 і є частим гостем фестивалів експериментальної електронної музики в Україні і за кордоном. Організатор музичних подій, зокрема концертів на багатоканальних аудіосистемах. Створює музику використовуючи власні алгоритми та програмне забезпечення, відтворюючи у звуках естетикою індустріальної романтики. В музиці поєднує жанри ембієнт, індастріал, даб, глітч.

Ірина Цілик — авторка прозових та поетичних книг «Глибина різкості», «Ці», «Післявчора», «Родимка». Лауреатка кількох літературних премій. Вірші письменниці використовують у своїх піснях Антоніна Матвієнко, «Бумбокс», «Сестри Тельнюк», «Коzак System», «НеДіля». Окремі твори перекладалися німецькою, англійською, польською, французькою, чеською, литовською, румунською, каталонською мовами.

Вартість квитка – 100 гривень. Квиток можна купити тут.
За квитком можна відвідати  виставку «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» до 20:00 у день події.

«Поезія буднів» —  поетично-музичні перформанси по четвергах в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Події об’єднують різножанрову поезію та музику з України та закордону, щоб створити унікальний досвід переживання буденності через занурення у метафорично-акустичні образи. Поезія і музика уявляються інструментами, що допомагають помітити красу простих щоденних досвідів мешканців міста. Спільний проект із Літературною лабораторією Мистецького арсеналу. 
Кураторки програми — Анна Хвиль і Оксана Щур.