Подорожі за горизонт / «Прогулянка по воді», реж. Андрей Паунов (Італія, США, Німеччина, ОАЕ, 2018)Виставки

Подорожі за горизонт / «Прогулянка по воді», реж. Андрей Паунов (Італія, США, Німеччина, ОАЕ, 2018)

Подорожі за горизонт / «Прогулянка по воді», реж. Андрей Паунов (Італія, США, Німеччина, ОАЕ, 2018)

У середу, 19 червня, о 21:00 запрошуємо на перегляд фільму «Прогулянка по воді» режисера Андрея Паунова в рамках серії показів «Подорожі за горизонт», спільного проекту Мистецького арсеналу і Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Стрічка документує процес створення масштабної мистецької роботи Христо, відомого художника, що працює з простором. Дія відбувається через десять років після смерті Жан-Клод, дружини та партнерки Христо, разом з якою вони створили серію знакових робіт — від повного покривання тканиною споруди Рейхстагу в Берліні до встановлення семи тисяч вінілових воріт у Центральному парку Нью-Йорка. Христо вирішує реалізувати «Плавучий пірс» — сюрреалістичний жовтий плаваючий хідник на італійському озері Ізео – проєкт, який вони обмірковували разом з Жан-Клод багато років.
Болгарский режисер Андрей Паунов без цензури показує художника та його команду.
«Прогулянка по воді» — це погляд у жанрі сінема-веріте на творчий процес та особисті стосунки найвідомішого автора інсталяцій у світі. Фільм було відзначено нагородами на Міжнародному кінофестивалі у Локарно і Міжнародному кінофестивалі у Торонто.

Андрей Паунов — болгарський сценарист і режисер, найбільше відомий своїми неігровими фільмами, серед яких «Георгій та метелики» (отримав нагороду «Срібний вовк» фестивалю IDFA у 2004 році), «Проблема комара та інші історії» (Тиждень критики в Каннах, 2007) та «Хлопчик, що був королем» (прем’єра на МКФ у Торонто). Його фільми були показані на понад 150 міжнародних кінофестивалях та отримали понад 40 нагород. Зараз він працює над своїм першим повнометражним наративним фільмом «Січень».

Вартість квитка – 80 гривень. Квиток можна купити тут.

«Подорожі за горизонт» – спільний проект Мистецького арсеналу і фестивалю Docudays UA в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Ми пропонуємо вам 6 показів під відкритим небом про світ за горизонтом наших уявлень про нього.  У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Кураторка програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» – Анна Хвиль.
Повна програма подій