Подорожі за горизонт / «Парування», реж. Ліна Марія МаннгаймерВиставки

Подорожі за горизонт / «Парування», реж. Ліна Марія Маннгаймер

Подорожі за горизонт / «Парування», реж. Ліна Марія Маннгаймер

У середу, 17 липня, о 21:00 запрошуємо на перегляд фільму «Парування» режисерки Ліни Марії Маннгаймер в рамках серії показів Подорожі за горизонт, спільного проєкту Мистецького арсеналу і Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Фільм «Парування» досліджує романтику цифрового покоління. Герої повнометражної картини Ліни Марії Маннгаймер – Наомі та Ерік, двоє незнайомих між собою людей, які відгукнулися на режисерський пост у соцмережах. Ліна шукала 18–25-річних хлопців і дівчат, які будують стосунки онлайн. За її умовами, учасники мали надати доступ до своїх акаунтів і щотижня зідзвонюватися з нею по Skype. Обрані герої також мали цілий рік знімати відеощоденник. Таким чином режисерка хотіла дослідити ставлення до стосунків представників «цифрового покоління».
Цілий рік Наомі й Едвін знімають дуже особисті та відверті відображення своїх життів. Вони встигають познайомитися, закохатися та розійтися. Проте вони не покидають одне одного – між ними зароджується неповторна дружба. Їхні відео виходять за межі соціальних медіа і будь-яких масок. Ми маємо змогу побачити нецензуровані думки двох 20-річних про життєві труднощі та стосунки.
Другий повнометражний фільм Маннгаймер, «Парування», був уперше показаний на Ґетеборзькому кінофестивалі та мав номінацію на найкращий скандинавський документальний фільм, а також на приз NORDIC:DOX фестивалю CPH:DOX.
Тривалість: 90 хвилин
Рекомендований вік 14+
Вартість квитка: 80 гривень. Квиток можна купити тут