Подорожі за горизонт / «Хороший листоноша», реж. Тоніслав ХрістовВиставки

Подорожі за горизонт / «Хороший листоноша», реж. Тоніслав Хрістов

Подорожі за горизонт / «Хороший листоноша», реж. Тоніслав Хрістов

У середу, 3 липня, о 21:00 запрошуємо на перегляд фільму «Хороший листоноша» режисера Тоніслава Хрістова в рамках серії показів Подорожі за горизонт, спільного проєкту Мистецького арсеналу і Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Маленьке і нескорене болгарське селище біля кордону з Туреччиною опиралося іноземним загарбникам ще з часів Римської та Османської імперій. Сьогодні його електорат – 38 літніх болгар – вирішує майбутнє Європи. Поштар Іван має нове політичне бачення. Він вирішує балотуватися на посаду мера, щоб відродити селище на межі вимирання, прийнявши у ньому біженців. Його опоненти хочуть або закрити на це очі, або закрити кордон і повернути комунізм. Заклопотаний передвиборчою кампанією та доставкою пошти, Іван швидко розуміє, що, хоча добрих намірів і недостатньо, але навіть найменші справи мають значення.
Тоніслав Хрістов – режисер, народився у Болгарії, працює на батьківщині та у Фінляндії. Він зняв свій перший документальний фільм «Сімейний скарб» (2008) для YLE та Болгарського національного телебачення. Його дебютний повнометражний фільм «Правила холостяцького життя» (2011) з’явився на екранах як у Фінляндії, так і Болгарії, а також здобув нагороду за найкращий документальний фільм на міжнародному кінофестивалі в Софії та був показаний на багатьох інших фестивалях. Наступні три проєкти Хрістова були дуже успішними, і завдяки їм він зробив визначну фестивальну кар’єру.
Вартість квитка: 80 гривень. Квиток можна купити тут.

«Подорожі за горизонт» – спільний проєкт Мистецького арсеналу і фестивалю Docudays UA в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Кураторка програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» – Анна Хвиль.