Подорожі за горизонт / «Дар», реж. Робін МакКенна (Канада, 2018)Виставки

Подорожі за горизонт / «Дар», реж. Робін МакКенна (Канада, 2018)

Подорожі за горизонт / «Дар», реж. Робін МакКенна (Канада, 2018)

Запрошуємо 5 червня о 21:00 на перегляд фільму «Дар» в рамках серії показів «Подорожі за горизонт», спільного проекту Мистецького арсеналу і Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Перед фільмом відбудеться розмова з художником Олексієм Саєм, чия робота Sorry брала участь на фестивалі Burning Man у американській пустелі Блек-Рок.

Цей фільм натхненний класичним текстом Льюїса Гайда «Дар: творчість і художник у сучасному світі». У багатій на кінематографічні засоби стрічці переплітаються історії, що ґрунтуються на персонажах. На Північно–Західному узбережжі Тихого океану в Північній Америці молодий чоловік із корінного народу займається складною підготовкою до потлачу – щоб створити собі ім’я, віддавши все, що він має. У Римі, Італія, фабрика, окупована сім’ями мігрантів, перетворюється на живий музей, захищений барикадою з мистецтва, – зразок опору і безцінний дар. У піратській утопії фестивалю Burning Man авто, створене як арт–об’єкт у вигляді джмеля–мутанта, роздає мед у постапокаліптичному пустельному ландшафті. Тим часом в Окленді, Нова Зеландія, художник Лі Мінґвей готується до запуску «Звукового цвіту» – «трансформативного дару» пісні. «Дар» присвячений чомусь, що не можна виміряти чи порахувати, купити чи продати. Фільм досліджує паралелі між роботою художників та економікою дару. Це рефлексія про творчий процес, про причини, чому ми «працюємо на службі наших дарів». Це свято уяви. Реж. Робін МакКенна (Канада, 2018).

Вартість квитка – 80 гривень. Квиток можна купити тут.

«Подорожі за горизонт» – спільний проект Мистецького арсеналу і фестивалю Docudays UA в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Ми пропонуємо вам 6 показів під відкритим небом про світ за горизонтом наших уявлень про нього.  У межах програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» — близько 50 подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу протягом червня-вересня 2019 року. Програма пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля.
Кураторка програми «Плани на літо у Мистецькому арсеналі» – Анна Хвиль.
Повна програма подій