Музика знадвору / ZAVOLOKA (Україна, Австрія)Виставки

Музика знадвору / ZAVOLOKA (Україна, Австрія)

Музика знадвору / ZAVOLOKA (Україна, Австрія)

7 вересня  завершуємо програму Плани на літо у Мистецькому арсеналі виступом від ZAVOLOKA.
Одне з найяскравіших облич української електронної музики за кордоном, композиторка, звукорежисерка та дизайнерка з Києва, що працює у Відні повертається у Київ з концертом у Мистецькому арсеналі.

ZAVOLOKA (Катерина Заволока) створює експериментальну електронну музику, досліджує цифровий та аналоговий синтез звуку та поєднує його з українськими давніми народними піснями і традиційними інструментами.
Zavoloka була спеціальним гостем аудіовізуального шоу Aphex Twin, одного із найвідоміших представників сучасної електронної музики. Її альбом Plavyna отримав знакову європейську премію в галузі аудіовізуального мистецтва Prix Ars Electronica. Українська відзнака Aprize номінувала її новий реліз Promeni у категорії «Найкращий альбом 2018 року». Promeni завершив особливу серію робіт Zavoloka, присвячену стихіям природи, яка бере початок з альбому Viter 2007-го року.
Катерина Заволока є співзасновницею українського лейблу KVITNU, що був тричі нагороджений французькою премією Qwartz Electronic Music Awards.

Запрошуємо разом з нами поринути у всесвіт електронної музики 🎶
Починаємо у суботу, 7 вересня, о 19:00
Вартість квитка – 150 гривень. Квиток можна купити тут.
Музика знадвору — електронні та акустичні концерти по суботах, що проведуть із літнього двору Мистецького арсеналу в далекі світи власних фантазій і відчуттів. В межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.