Музика знадвору / Zapaska & Женя і КатяВиставки

Музика знадвору / Zapaska & Женя і Катя

Музика знадвору / Zapaska & Женя і Катя

10 липня о 20:00 запрошуємо на літній концерт двох самобутніх українських гуртів, чия музика дуже щира, сучасна й красива. Романтичними виступами від Zapaska & Женя і Катя продовжуємо програму Музика знадвору у Мистецькому арсеналі.

Zapaska екзотичний дует з Кам’янця-Подільського, що визначає себе як shy-pop та змішує популярні стилі у власному наївному і мінімалістичному звучанні. Кажуть, що відчувають вплив хіп-хопу, малійського блюзу та старих хітів Боллівуду, але творять у ф’южн-гармоніях української автентики. Учасники гурту – Яна Шпачинська і Павло Нечитайло – створюють прості та милі композиції з використанням електроніки, драм-машини, семплованого вокалу.

Женя і Катя романтичний інді-гурт з Вінниці. Їхня музика – це чуттєві тексти, що Женя Мартинюк і Катя Мартинюк присвячують одне одному, теплі вокали та чисте акустичне звучання. Пара розповідає, що познайомилися на вечірці, де грав Женя. Планів займатися спільною творчістю не було, але з’ясувалося, що Катя також має чудовий голос. До музичного проєкту доєдналися гітарист Євген Кривунець і барабанщик Олександр Явдик. Гурт записав два альбоми «про все потроху, про наше життя і мрії».

Вартість квитка – 150 гривень. Квиток можна купити тут.
Музика знадвору — електронні та акустичні концерти по суботах, що проведуть із літнього двору Мистецького арсеналу в далекі світи власних фантазій і відчуттів. В межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.