Музика знадвору /Kulshenka (ex-Panivalkova) & Grisly FayeВиставки

Музика знадвору /Kulshenka (ex-Panivalkova) & Grisly Faye

Музика знадвору /Kulshenka (ex-Panivalkova) & Grisly Faye

Суботнього вечора 20 липня з 20:00 у дворі Мистецького арсеналу звучатиме музика просто неба. Концертом від Kulshenka (ex-Panivalkova) & Grisly Faye продовжуємо програму Музика знадвору у Мистецькому арсеналі.
Найтепліший концерт цього літа 😊 Повернення двох яскравих представниць нової хвилі української музики на київську сцену. Ніжні голоси проведуть вас світами багатої музичної уяви абсолютно різних, але однаково самобутніх Grisly Faye і Kulshenka.

KULSHENKA – екс-учасниця гурту Panivalkova Ірина Кульшенко організувала навколо себе вир нового музичного проекту. Мультиінструменталістка, співачка та композиторка, експерементує з мізжанровими шпаринками від меланхолійної лірики і сонячного фанку. У Мистецькому Арсеналі Kulshenka виступить у супроводі труби, гітари, альту і перкусії.

Grisly Faye – електронна музикантка, композиторка, саунддизайнерка Маргарита Кулічова повернеться на короткий час до Києва з Талліна, де вивчає написання музики для кінофільмів. З часу свого останнього концерту в серпні 2019, Маргарита взяла участь у програмі One Beat 2018 у США, разом з 25 музикантами з різних куточків світу, написала музику для ще одного фільму і повчилася саунддизайну в університетах Лісабону і Таллінна.

Вартість квитка – 150 гривень. Квиток можна купити тут.

Музика знадвору — електронні та акустичні концерти по суботах, що проведуть із літнього двору Мистецького арсеналу в далекі світи власних фантазій і відчуттів. В межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.