Майстер-клас «Космічні пригоди»Виставки

Майстер-клас «Космічні пригоди»

У суботу, 30 листопада, о 16:00 запрошуємо на майстер-клас «Космічні пригоди» від студії «Зірковий патруль». Майстер-клас відбувається в рамках освітної програми виставки «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації».

Параска Плитка-Горицвіт дуже полюбляла фантазувати та у своїх мріях подорожувати в далекі країни та незнані світи. Одним з хобі Параски було збирання газетних новин, які вона обережно вирізала та сортувала їх за темами, складала в альбоми. Однією з таких тем був космос. І хто знає, можливо, вона уявляла собі чудернацькі пригоди, в яких гуцульська дівчина долає гравітацію та досліджує безкрайній всесвіт.

На майстер-класі ми поговоримо про гравітацію на Землі та інших планетах, проведемо експеримент з сили тяжіння, дізнаємося, як використовується вакуум, приготуєм космічну їжу, а ще будемо спати, як це роблять справжні космонавти! Крім усього цього на вас чекає прогулянка по Місяцю, оптичні ілюзії та наукові демонстрації.
Майстер-клас розраховано на дітей віком 7-15 років та на групу до 20 осіб.
Для участі у майстер-класі, будь ласка, зареєструйтеся.

«Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» – це історія про власний всесвіт гуцульської мисткині Параски Плитки-Горицвіт. Фотографії, книжки, малюнки, графічні твори, скульптури й витинанки показують багатогранність творчої спадщини Параски Плитки-Горицвіт, а медіа-інсталяції та VR відтворюють побут, в якому жила і творила мисткиня.
Розклад подій освітньої програми виставки