Майстер-клас для дітей «Кримськотатарський орнамент»Виставки

Майстер-клас для дітей «Кримськотатарський орнамент»

Майстер-клас для дітей «Кримськотатарський орнамент»

Створювати орнаменти – кропіткий і медитативний процес, що потребує не лише творчого натхнення, а й зосередженості, якої часто не вистачає у сучасному «цифровому» дитинстві. Тому у п’ятницю, 3 травня, о 16:00 запрошуємо дітей на майстер-клас «Кримськотатарський орнамент» від викладачок ДМШ №5 ім. Ревуцького Руслани Ковальчук та Ніни Гаврилко. Учасники зможуть обрати один з кількох типів орнаментів та розписати шаблони у формі тарілі. Заняттю передуватиме коротка інтерактивна екскурсія виставкою «Дивовижні історії Криму».

Майстер-клас відбувається в межах програми творчих майстер-класів від викладачів художніх шкіл та мистецьких центрів у співпраці з Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів. Викладачі проводять заняття в межах виставки «Дивовижні історії Криму», таким чином розширюючи та поглиблюючи свою програму. Майбутні художники, мистецтвознавці та куратори познайомляться з
виставкою, більше дізнаються про історію та культуру кримськотатарського народу, історію Криму.

Майстер-клас розрахований на дітей 8-15 років.
Обов’язкова попередня реєстрація. Дітям до 12 років – вхід безкоштовний (у супроводі дорослих). Кількість місць обмежена.