Літня школа для фахівців видавничого секторуВиставки

Літня школа для фахівців видавничого сектору

Літня школа для фахівців видавничого сектору

З 9 по 13 липня у Літературній Лабораторії Мистецького арсеналу  відбудеться Літня школа для фахівців видавничого сектору BOOKING THE FUTURE.

До участі запрошувались видавці та арт-директори видавництв, менеджери з продажу та PR-менеджери, директори та старші менеджери книгарень з щонайменше двома роками досвіду роботи у видавничому секторі. Заявки на участь приймались до 18 червня 2018 року.

Учасники, які пройшли відбір до Літньої школи для фахівців видавничого сектору

  • Зміст програми:

Фокус програми – “Новий книжковий маркетинг”. Протягом п’яти робочих днів в інтерактивній формі будуть розглянуті наступні теми: маркетинг та дистрибуція; роль літературних агентів та способи просування авторів на міжнародному ринку; імідж видавництва та автора; книжковий дизайн як аспект маркетингу.

  • Формат:

Кожен день школи складатиметься із презентацій, розгляду кейсів, практичних вправ, моделювання власних проектів, групових обговорень та Q&A за участі провідних європейських експертів.

  • Мова:

Під час школи здійснюватиметься синхронний переклад на українську мову.  

Досвідчені видавці, літературні агенти, маркетологи з Австрії, Великобританії, Греції, Італії, Німеччини, Польщі, Франції, Чехії. 

Програма організована мережею EUNIC в Украіні в рамках Сulture Bridges спільно з Літературною лабораторією Мистецького арсеналу.