Лекція Сергія Кота «Повернення мозаїк і фресок Михайлівського Золотоверхого собору»Виставки

Лекція Сергія Кота «Повернення мозаїк і фресок Михайлівського Золотоверхого собору»

Лекція Сергія Кота «Повернення мозаїк і фресок Михайлівського Золотоверхого собору»

У суботу, 14 грудня, о 14:00 у рамках виставки «СПЕЦВАНТАЖ! Історії повернення українських культурних цінностей» відбудеться лекція «Повернення мозаїк і фресок Михайлівського Золотоверхого собору»кандидата історичних наук Сергія Кота.

Під час лекції ми розглянемо питання повернення культурних цінностей, втрачених внаслідок Другої світової війни: глобальні тенденції та виклики для України. Дізнаємося маловідомі факти з історії боротьби за повернення мозаїк і фресок Михайлівського Золотоверхого собору —  свідчення учасника подій. Проаналізуємо переговорний процес з ключовими партнерами України за роки незалежності.

Сергій Кот – кандидат історичних наук, керівник Центру досліджень історико-культурної спадщини України, керівник неструктурної групи «Центр досліджень проблем повернення та реституції культурних цінностей».

Вхід на подію за квитком до Мистецького арсеналу
У Мистецькому арсеналі виставка «СПЕЦВАНТАЖ! Історії повернення українських культурних цінностей» триває до 19 січня 2020 року. Проект реалізовано за підтримки Міністерство культури, молоді та спорту України. Виставка розказує справжні детективні історії про відновлення майнових прав на пам’ятки культури, вкрадені в різний час з України.
Розклад подій освітньої програми виставки