Кінопоказ «Портрет на тлі гір»Виставки

Кінопоказ «Портрет на тлі гір»

Кінопоказ «Портрет на тлі гір»

У неділю, 4 серпня, о 21:00 запрошуємо на спеціальний показ фільму «Портрет на тлі гір» режисера Максима Руденка (Україна, 2019).

Сучасний фаюмський портрет, магія місця та облич. Протягом тридцяти років мешканка гірського гуцульського села Криворівня Параска Плитка-Горицвіт фотографувала людей і місце, де жила. У 2015 році художники з Києва знайшли коробку з її фотонегативами. Це історія про зв’язок сьогодення і минулого, відображеного на випадково знайдених фотографіях.
Максим Руденко – режисер та оператор. Вивчав фотографію та образотворче мистецтво в Академії класичної фотографії. У 2009-му закінчив Школу кіно і телебачення, де вивчав режисуру документальних фільмів (майстерня Марини Разбєжкіної). А у 2015 році – факультет операторської майстерності у Всеросійському державному інституті кінематографії (ВДІК). Після випуску повернувся в Україну, працював оператором ігрового та документального кіно. У 2016-му брав участь у майстерні для документалістів Młodzi o młodych («Молодi про молодих»).

Фільм «Портрет на тлі гір» – це тізер чогось дуже цікавого. Розкажемо більше під час кінопоказу 🙂
Вартість квитка – 80 гривень. Квиток можна купити тут.
Кінопоказ відбувається в межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі. Повна програма подій.