Jazz Arsenal — Will Jacobs Big Band (USA)Виставки

Jazz Arsenal — Will Jacobs Big Band (USA)

Jazz Arsenal — Will Jacobs Big Band (USA)

У п’ятницю, 26 липня, з 20:00 на вуличній сцені Мистецького Арсеналу звучатимуть соковиті та жваві, авторські й добре знайомі блюзові мелодії у виконанні Will Jacobs Big Band.

Музиканти Will Jacobs Band виконують блюзові стандарти і авторські композиції з пристрастю і неймовірною самовіддачею. Кожен раз доводячи, що рівень їхньої майстерності далеко за рамками їхнього віку. Хриплуватий глибокий голос Уілла під акомпанемент із суміші блюзу, R&B і соул підносять старий добрий блюз на абсолютно новий рівень. Кажуть, що за цими хлопцями майбутнє.

Уілл Джейкобс народився в Чикаго, де у віці 12-ти років він уже грав у клубах, виступаючи на беку кращих блюзових виконавців. У 2009 році Уілл і його перша група «Dirty Deal» привернули увагу виступом на Blues Show в Мемфісі, відразу після перемоги в конкурсі Chicago Blues Challenge-Youth Division. Після цього Уілл продовжив своє навчання в бостонському Berklee College of Music. Потім послідували сесії в Чикаго, американський тур з CJ Chenier і навіть виступ на Шрі-Ланці. Уілл Джейкобс відточував свої навички старомодним, але дієвим способом — досвідом. У 2016 році він почав грати в Берліні з Маркосом Коллом, а також виступати з музикантами світового класу на фестивалях у Польщі, Іспанії та Франції. Сьогодні він один з найвідоміших молодих виконавців блюзу.

Квитки за посиланням.