Jazz Arsenal / Urban Gypsy & Olga ChernyshovaВиставки

Jazz Arsenal / Urban Gypsy & Olga Chernyshova

Jazz Arsenal / Urban Gypsy & Olga Chernyshova

Свого часу Великий Джанго започаткував унікальний стиль під назвою «джаз-мануш» або «циганський джаз», що об’єднав традиційну музику циган мануш з джазовими ритмами 30-40-х років. У цей вечір зустрічайте послідовників стилю циганського джазу в Україні — колектив Urban Gypsy і чарівну вокалістку Ольгу Чернишову.

Музика Urban Gypsy закохує в себе з перших нот. В репертуарі колективу дивним чином поєднуються джазові стандарти та популярні хіти сучасності. Захоплені музикою jazz-manouche, музиканти створюють оригінальні аранжування, що являють собою ідеальний простір для імпровізації.

Urban Gypsy береже традиції виконання джаз-мануш, використовуючи традиційні для цього стилю акустичні струнні інструменти:

Матвій Миронов — скрипка
Дмитро Кушніров — гітара
Михайло Левіт — гітара
Микола Кістеньов — контрабас

Наповнить вечір колоритним вокалом одна з кращих випускниць джазового факультету інституту музики ім Р.М. Глієра, джазова співачка Ольга Чернишова. Ольга — учасниця молодого цікавого проекту [O], що поєднує електроніку, фолк і соул. Вона так само співпрацювала з багатьма українськими виконавцями, в тому числі з Jamala і Freedom-Jazz.

У цей вечір ви почуєте оригінальні аранжування таких хітів, як «This Can’t Be Love», «Gypsy in My Soul», «Caravan», «Minor Swing», «What a Wonderful World», і це далеко не весь спискок!

Занурюємося у дивовижний мікс поп музики і джазу під імпровізацію струнних і чарівний вокал на літній сцені Мистецького арсеналу 6 вересня о 19:00.