Jazz Arsenal / Shanna Waterstown (USA)Виставки

Jazz Arsenal / Shanna Waterstown (USA)

Jazz Arsenal / Shanna Waterstown (USA)

До Мистецького арсеналу повертається спільний проект з Marco Concert «Jazz Arsenal». Найкращі музиканти країни та світові зірки гратимуть джаз на вуличній сцені Мистецького арсеналу. У п’ятницю, 7 червня, о 20:00 живе втілення «Women in Blues», чудова американська вокалістка з неймовірно сильним, глибоким і пристрасним голосом Shanna Waterstown відкриє сезон джазу «Jazz Arsenal» у межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.

Шанна Уотерстаун (Shanna Waterstown) родом з півдня США, штат Флорида. Яскрава представниця південного американського блюзу, соул і госпел. З дитинства співала в маленькій баптистській церкві, госпел був і залишається головною її пристрастю. З того часу Шанна стала відомою виконавицею блюзу, побувала в більш ніж 20 країнах світу, зі своєю групою розігрівала концерти Джеймса Брауна (James Brown), Бадді Гая (Buddy Guy), Луїзіана Реда (Louisiana Red) та інших титанів, брала участь в більш ніж 30 фестивалях блюзу. У 2008 році вийшов її перший альбом «Inside My Blues», який об’єднує традиції блюзу та госпел. Після успішного турне з першим альбомом, вона випустила другий, який також увінчався величезним успіхом.

У програмі концерту — шедеври золотої класики блюзу і соул (серед них і пісні Отіса Реддінга, Віллі Діксона, Коко Тейлор) у виконанні Шанни Уотерстаун в супроводі музикантів з України.
Пристрасна блюзвумен з потужним і теплим голосом, співає справжній блюз — так описують її концерти критики і шанувальники, в чому ви зможете переконатися особисто і отримати масу незабутніх емоцій 7 червня на літній сцені  Мистецького Арсеналу!