Jazz Arsenal — Gregory Boyd (USA)Виставки

Jazz Arsenal — Gregory Boyd (USA)

Jazz Arsenal — Gregory Boyd (USA)

У п’ятницю, 5 липня, о 20:00 яскравий вокаліст з неповторною манерою співу й один з кращих стілпаністів світу Грегорі Бойд виступить на літній сцені Мистецького арсеналу.   Це третій концерт літньої програми «Jazz Arsenal», спільного проєкту Мистецького арсеналу і Marco Concert, у межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.

У цій людині гармоніюють джаз, блюз фанк і соул. Блюзовий тембр разом з оригінальним звучанням карибських стілпанів роблять музику у виконанні Бойда чимось надзвичайним. 
Бойд виріс на Середньому Заході, де було майже нечувано слухати що-небудь, крім рок-музики — це все, що було на радіо. За словами виконавця, він слухав Хендрікса, який був для нього не просто рок-виконавцем, а новатором самої музики. Бойду подобався звук інновацій, він дійсно закохався в звук гітар і кричущих рифів. Перша думка Бойда після навчання карибським барабанам була про те, що в один прекрасний день він покладе все це на рок-музику і фанк Нового Орлеана. Так воно і сталося.
Грегорі здобув музичну освіту у Вищій Школі Музики Збройних Сил США та деякий час грав у військовому ансамблі. Навички гри він удосконалював у майстра стілпана Еллі Манетт і перкусіоніста Стіва Феррарі.

У Бойда завжди була мета — робити щось по-іншому, відійшовши від загальних правил. Коли Бойд зрозумів, що традиційного звуку карибських сталевих барабанів для нього недостатньо, він вирішив відтворити інструмент і використовувати його для виконання різних стилів. Він намагався весь час співати і виконувати якомога більше різних музичних стилів, щоб отримати багате розуміння того, що інструмент може і буде робити.

Сьогодні Бойд як і раніше виконує джаз, фанк і блюз, але робить це абсолютно особливо. Його ліричний і водночас провокаційний стиль виконання сповнений безстрашних нововведень, які виконавець постійно примножує. Кожен виступ Бойда відрізняється від попереднього, в кожній пісні він намагається розкритися на повну, виводячи майстерність на нові горизонти.
Грегорі Бойд своїми виступами відкривав шоу Боба Ділана і Мейсі Грей. Брав участь в десятках джазових і соул-фестивалях по всьому світу. Зараз у Бойда своя група «Urban Island», з якою він продовжує створювати інноваційну музику.

Тож несподівана форма джазу, свіжа оригінальна музика, в якій гармонійно сплелися фанк, соул, блюз і карибські стілпани звучатиме на подвір’ї Мистецького арсеналу уже 5 липня.

Квитки за посиланням.