Jazz Arsenal / Fabio Ioanizzi & No Money Band (Italy)Виставки

Jazz Arsenal / Fabio Ioanizzi & No Money Band (Italy)

Jazz Arsenal / Fabio Ioanizzi & No Money Band (Italy)

У п’ятницю, 21 червня, о 20:00 на літній сцені  Мистецького Арсеналу прозвучить темпераментний, як сама Італія, бугі, блюз і рок-н-рол – самобутній колектив родом з Болоньї Fabio Ioanizzi & No Money Band.  Це другий концерт літньої програми «Jazz Arsenal», спільного проєкту Мистецького арсеналу і Marco Concert, у межах програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.

Колектив No Money Band був заснований в 2005 році в Болоньї, Італія. Стиль, якого дотримуються музиканти — це синтез фортепіано, божевільної енергії рок-н-ролу, бугі і кантрі.
У 2012 році No Money Band опублікували свій перший альбом «Soldi e Paura .. mai avuti» за участю кількох відомих італійських блюзменів. Отримавши популярність в рідній країні після свого першого туру, колектив вирушив до Індії та Непалу. У 2014 році співпраця з міжнародними артистами на фестивалі «Гімалайський блюз» призвела до запису нового альбому «Karma’n’Roll», який вийшов в 2015 році. Тоді ж No Money Band вперше приїхали з гастролями до України, а потім вирушили підкорювати США і Європу.
Сьогодні за їх плечима понад 1000 концертів і фестивалів, а також спільних проектів із блюзменами з усього світу. Характерна риса саунду групи — відсутність бас-гітари, що наближає музику до традицій жанру, і дає можливість для особливого драйву на концертах. Тим більше, що вокаліст і піаніст Fabio Ioannisci — справжній шоумен.
Тож теплого літнього вечора 21 червня приходите в Мистецький Арсенал, щоб насолодитися гарячою сумішшю блюзу, бугі і рок-н-ролу від No Money Band!

Квитки за посиланням.