Діалоги про майбутнє з Френсісом ФукуямоюВиставки

Діалоги про майбутнє з Френсісом Фукуямою

Діалоги про майбутнє з Френсісом Фукуямою

За Україною стежить весь світ. Країна переживає поворотний момент. Це найважчий відрізок шляху. Вже видніє мета, але перешкод ще багато. Розпад старої системи тут – частина глобальної боротьби за демократію. І від успіху українців залежить не тільки Європа. Чи вдасться пройти цей процес до кінця? 

26 квітня Мистецький арсенал та «Новое Время» запрошують на зустріч з Френсісом Фукуямою. Видатний американський філософ, політолог, професор Стенфордського університету, автор нашумілого бестселера «Кінець історії і остання людина» візьме участь в дискусії про майбутнє України.

Також спікерами зустрічі «Діалоги про майбутнє з Френсісом Фукуямою» виступлять Майкл Макфолл – американський вчений-політолог, екс-посол США в Росії, автор книги «Незакінчена революція Росії: політичні зміни від Горбачова до Путіна» і Павло Шеремета – український економіст, екс- міністр економічного розвитку і торгівлі України, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи. 

Детальна інформація про захід за посиланням.

«Проект майбутнього» — фокус-тема VIII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який відбудеться з 30 травня по 3 червня у Мистецькому арсеналі. 

Про що людство мріє далі? яким буде майбутній світовий устрій, які шанси в демократії перед лицем гібридних викликів? як протистояти дегуманізації у часи змін? чи спроможні сучасні технології створити (над)людину? — на ці та інші запитання шукатимуть відповіді під час фестивалю.