Авторська екскурсія Катерини РадченкоВиставки

Авторська екскурсія Катерини Радченко

У неділю, 1 грудня, о 14:00 запрошуємо на авторську екскурсію Катерини Радченко виставкою «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації».
Фотоархів Параски Плитки-Горицвіт — головна тема авторської екскурсії кураторки експозиції виставки Катерини Радченко. Під час екскурсії ми дізнаємось більше про творчий і життєвий шлях Параски, відкриємо її як фотографку, яка експериментувала з друком, шукала та віднайшла свою візуальну мову.
Катерина Радченко – кураторка експозиції виставки «Параска Плитка-Горицвіт Подолання гравітації» та інших виставок в Україні, Латвії, Швеції, Грузії, Франції, Південній Кореї тощо. З 2015 року — директорка та засновниця міжнародного фестивалю Odesa Photo Days. Авторка книги «Фотографії розповідають», яка була створена в партнерстві з Фінським музеєм фотографії. 
Вхід на подію за квитком до Мистецького арсеналу. Виставка триває до 19 січня 2020 року.

«Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» – це історія про власний всесвіт гуцульської мисткині Параски Плитки-Горицвіт. Фотографії, книжки, малюнки, графічні твори, скульптури й витинанки показують багатогранність творчої спадщини Параски Плитки-Горицвіт, а медіа-інсталяції та VR відтворюють побут, в якому жила і творила мисткиня.
Розклад подій освітньої програми виставки