НОВА УКРАЇНСЬКА МРІЯВиставки

НОВА УКРАЇНСЬКА МРІЯ

НОВА УКРАЇНСЬКА МРІЯ
Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12
Київ, Київська область 01010

11 липня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі “Мистецький Арсенал” стартував арт-проект Forbes «НОВА УКРАЇНСЬКА МРІЯ», який триватиме до 20 липня. 

У часи Великої Депресії у США народилась ідея «американської мрії» про можливості та свободи для кожного. За останні півроку в нашій країні відбулися кардинальні зміни, а часи випробувань змушують нас зрозуміти, хто ми і куди йдемо, чого хочемо від нового життя в нашій новій країні. Виставка сучасного українського мистецтва «Нова Українська Мрія» є спробою надихнути глядачів на усвідомлення і, можливо, створення такої мрії.

У створенні проекту «Нова Українська мрія» взяли участь молоді і вже відомі українські художники: Арсен Савадов, Василь Цаголов, Олег Тістол, Олексій Сай, Ігор Гусєв, Максим Мамсіков, Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, Мирослав Вайда та інші . Усього – понад 40 авторів, різних і за віком, і за регіоном проживання, з різним досвідом та різними враженнями.

Твори виставки «Нова Українська Мрія» створені в роздумах про майбутнє нової України. Чи вдасться нам побачити в них свою нову мрію?

Михайло Котов

головний редактор Forbes Україна

«Всі говорять про те, що Україна обрала новий шлях розвитку. Це добре. Але де та точка, в яку ми хочемо прийти? Що є Новою українською мрією? Це питання Forbes поставив сучасним українським художникам, арт-діячам, колекціонерам. Адже саме ці люди з їх загостреним чуттям часто є провісниками всього нового і можуть через художні образи передати настрої в суспільстві і показати простір варіантів. І ми раді представити їхнє бачення широкій публіці»

Олександр Соловйов

Куратор арт-проекту, мистецтвознавець

«Ми живемо в епоху блокбастерів і хітів. Проекти як «Українська мрія» потрібні для того, щоб додати світла до темряви, яка нас оточує. Я вирішив взяти участь у створенні цього проекту тому, що мені здалося – він якраз на часі. Зрозуміло, що він один не змінить щось кардинально, але може намітити шлях».

Команда

  • Куратор арт-проекту:

    Олександр Соловйов

  • Організатор:

    Forbes Українас

  • Партнер:

    Мистецький Арсенал


Архів