Взаємоповага як основа протидії булінгуВиставки

Взаємоповага як основа протидії булінгу

Взаємоповага як основа протидії булінгу

28 березня о 16:00 запрошуємо до Мистецького арсеналу на воркшоп «Взаємоповага як основа протидії булінгу. Тренінг із впровадження толерантності в класі» в рамках Кампанії з підтримки толерантності #RespectUA за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні. 

Розклад заходу:
16:00 – Знайомство з освітніми можливостями Мистецького арсеналу для вчителів середніх шкіл
16:15 Воркшоп «Взаємоповага як основа протидії булінгу. Тренінг із впровадження толерантності в класі» в рамках Кампанії з підтримки толерантності #RespectUA за сприяння Програми розвитку ООН в Україні
17:45 Екскурсія виставкою «Дивовижні історії Криму»

Розмова – це обмін думками і досвідом про важливість персонального ставлення до дитини. Наш власний внутрішній біль, накопичений в процесі спілкування, часто є головним бар’єром, який заважає нам проявити емпатію до іншої людини. Тому важливо розгледіти особистість не лише в наших підопічних, але і в самих собі. Єдина мова, яку по-справжньому глибоко впускає в себе особистість – це мова любові. Наша розмова –  про зустріч із собою та оточенням, про любов і строгість і про силу власного прикладу у педагогічній роботі.

Ми торкнемося питання особистих кордонів, почуття власної гідності в підлітковому віці, а також поговоримо про гнів і приниження як дві непродуктивні реакції в ситуації конфлікту. Ці питання ми розглянемо як у розрізі спілкування людей, рівних між собою (дітей і дорослих), так і у стосунках «вихователь-підопічний».

Учасники воркшопу:
Любко Дереш – письменник, Посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні;
Павло Вишебаба – музикант, соліст гурту «One Planet Orchestra», еко-активіст, Програми розвитку ООН в Україні. 

Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням

Захід проводиться в рамках Кампанії з підтримки толерантності #RespectUA за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні.