Тест: Що ви знаєте про революції?Про Нас

Тест: Що ви знаєте про революції?

У перші десятиріччя ХХІ століття хвиля протестних рухів та революцій прокотилася світом, сигналізуючи про те, що наявний суспільний устрій переживає кризу й світ потребує змін. Революція Гідності стала унікальним досвідом українців, разом із тим вона має багато спільного з подіями в Єгипті, Румунії, Туреччині. За даними істориків упродовж ХХ ст. відбулося 194 революції, тобто майже дві щороку. У ХХІ столітті майже 50 революції, тобто з періодичністю вдвічі більшою, ніж у минулому столітті.

У Мистецькому арсеналі триває виставка “Революціонуймо”, де сучасні митці із 15 країн мовою мистецтва говорять про події революцій та аналізують їх. Виставка демонструє, що прагнення свободи, гідного рівня життя, поваги до громадян є універсальними принципами, які поділяють всі люди.

Якщо Вам знайомі назви Революція гідності, “Арабська весна”, “Осінь народів” чи “Революція на граніті” – Ви суспільно активні та цікавитесь подіями не лише в Україні, а у світі. Давайте перевіримо чи є Ви знавцем революційних рухів та протестів? Почнімо тест?