Зустріч українських та британських видавців у рамках проекту 3*3Про Нас

Зустріч українських та британських видавців у рамках проекту 3*3

1 серпня у Мистецькому арсеналі відбудеться зустріч українських та британських видавців у рамках проекту 3*3. Менторська програма “3×3”, започаткована Британською Радою в Україні, дозволяє командам трьох українських видавництв упродовж 6-ти місяців залучити до розробки нових проектів спеціалістів із провідних британських видавництв – Penguin RH Children, Granta i Profile. Менторська програма передбачає двосторонні ознайомлювальні візити учасників проекту “3х3” в Україну та Великобританію та щомісячне дистанційне спілкування. Витрати, пов’язані з поїздками українських учасників проекту до Великобританії, покриває Британська Рада в Україні. Проект триває з липня 2017 до лютого 2018. У відборі українських видавництв взяли участь представники київського та лондонського офісів Британської Ради, ГО «Український Літературний Центр» (ULC), НКММК «Мистецький Арсенал», а також фахівці британських видавництв.

Британські ментори

Cесілі Ґейфорд (Cecily Gayford) працює старшим випусковим редактором у видавництві Profile. Вона приєдналася до видавництва у 2012 році відразу після закінчення бакалаврату з англійської мови і літератури в Оксфордському університеті. Серед авторів, яких вона представляє – Вел Макдермід, Мартін Сіксміт, Рубі Тендоу і Джим Аль-Халілі. Сесіль відповідає за серію Wellcome Collection. Також до її видавничих проектів входить випуск популярної збірки коротких історій “Вбивство під різдвяною ялинкою” (2016) Анджела Роуз (Angela Rose) приєдналася до видавництва Granta у 1995 році у ролі асистентки редакційного відділу однойменного журналу. У 1999 році стала директоркою з авторських прав видавничого дому Granta, а згодом i Portobello внаслідок їхнього злиття у 2008 році. Оскільки розмір видавництва порівняно невеликий, Анджела тісно співпрацює з усіма департаментами і має добре уявлення про роботу кожного з них. Ханна Бурн (Hannah Bourneспеціалізується на маркетингу видавничої індустрії. Її професійний досвід налічує 12 років, упродовж яких вона працювала як з дорослими, так і з дитячими найменуваннями у видавництвах DK, HarperCollins Children’s Books, Penguin Random House Children. Зараз очолює відділ маркетингу в Penguin Random House Children.

Партнери проекту

ГО «Український Літературний Центр» (ULC), Літературна лабораторія НКММК «Мистецький Арсенал», культурно-видавничий проект “Читомо”. Детальніше про проект за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/arts/literature/3x3publishing