Золото дизайнерів Мистецького арсеналу: за айдентику НЕОсвітнього арсеналу 2023 та за видання «Футуромарення»Про Нас

Золото дизайнерів Мистецького арсеналу: за айдентику НЕОсвітнього арсеналу 2023 та за видання «Футуромарення»

Іноземне журі цьогорічного Всеукраїнського конкурсу дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of відзначило двома золотими нагородами дизайнерів Мистецького арсеналу.

Перше «золото» відділ дизайну та експозиційної роботи Мистецького арсеналу отримав за айдентику НЕОсвітнього арсеналу 2023, над яким працювали Анна Гарнага, Алла Сорочан та Костянтин Марценківський.

Друге «золото» — за видання з нагоди виставки «Футуромарення», яка проходила в Мистецькому арсеналі у 2021-22 роках. Айдентика проєкту — Костянтин Марценківський, дизайн та верстка — Алла Сорочан, арт-директорка — Валерія Гуєвська.
Пишаємося нашою командою дизайнерів і тими візуальними рішеннями, які вони знаходять, працюючи над кожним проєктом Мистецького арсеналу.

Дякуємо Ukrainian Design: The Very Best Of за відзнаки, важливі для Мистецького арсеналу, — для кожного з нашої команди вони свідчать про видимість роботи Валерії Гуєвської, Костянтина Марценківського, Алли Сорочан, Анни Гарнаги серед професійної спільноти. А також про те, що своїми проєктами загалом та візуальними рішеннями зокрема Мистецький арсенал як провідна українська культурна інституція осмислює визначальні для культурної спільноти питання.