Запрошуємо вчителів до участі у програмі «Від враження до розуміння»Про Нас

Запрошуємо вчителів до участі у програмі «Від враження до розуміння»

Програма для вчителів «Від враження до розуміння» – це курс лекцій, семінарів, воркшопів, обговорень і бесід про мистецтво та освіту. «Мистецький арсенал» є майданчиком для отримання нових знань, експериментів, місцем для нових починань і спроб. Під час навчання ми пропонуємо учасникам знайомитися з виставками, які відбуваються у «Мистецькому арсеналі», обговорювати побачене, генерувати ідеї та тестувати їх на практиці. 

Цьогоріч програма фокусується на створенні інтегрованих уроків для будь-якого класу і проведенні їх у виставковому просторі «Мистецького арсеналу». Учасники зможуть познайомитися з напрацюваннями сучасної музейної педагогіки, розробити власні проекти та/або взяти участь у проектах колег, провести уроки в «Мистецькому арсеналі». 

Учителі можуть застосовувати методики дослідницького навчання та працювати з різними матеріалами, творчо підійти до системи викладання, розробляючи інтегровані уроки. Ефективна дослідницька робота стимулює конструктивне мислення, спостереження, активні дії, експериментування, роздуми, висування гіпотез, випробування, розв’язання задач, дослідження та гру. Дослідницький підхід забезпечує набування активного навчального досвіду, який спонукає учасників до проведення власних досліджень і пошуку власних відповідей, що зазвичай викликають все більше й більше запитань.  

Програма передбачає по кілька зустрічей упродовж трьох виставкових проектів (6 занять по 3 години) та, за бажання, проведення учасником програми інтегрованого уроку в «Мистецькому арсеналі». 

Програма триває з 8 листопада 2018 по 25 квітня 2019 року.
Кожний цикл відбувається в рамках виставки та складається з трьох блоків:

  • Блок 1: екскурсія, обговорення та практичні завдання
  • Блок 2: практикум зі створення інтегрованих занять (робота в групах, обговорення результатів)
  • Блок 3: (за бажанням) проведення власного інтегрованого уроку в «Мистецькому арсеналі». 

8 та 22 листопада – зустрічі в рамках роботи виставки «Курбас: нові світи»
6 та 20 грудня – зустрічі в рамках роботи виставки «Революціонуймо».
14 березня та 4 квітня – зустрічі в рамках роботи виставки «Дивовижні історії Криму»

Участь у програмі безкоштовна (учасники сплачують вартість вхідного квитка з урахуванням пільги за Карткою вчителя). 

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

За довідками звертайтесь:
Марина Кафтан
[email protected]
+380 (66) 212 37 25 

По завершенні занять учасникам видається сертифікат про підвищення кваліфікації зі вказаною кількістю прослуханих годин. Сертифікат підтверджений Інститутом післядипломної педагогічної освіти м. Києва.