Вперше, у Мистецькому арсеналі стартує продаж персональних та сімейних річних абонементівПро Нас

Вперше, у Мистецькому арсеналі стартує продаж персональних та сімейних річних абонементів

Вперше, у Мистецькому арсеналі стартує продаж персональних та сімейних річних абонементів. Вільне відвідування усіх виставкових проектів, освітніх подій, Книжкового Арсеналу та Арсеналу Ідей  для одного чи родини.

Вартість:
Вартість персонального абонементу – 800 гривень. Абонемент розрахований на одну особу віком від 18 років.
Вартість сімейного абонементу – 1500 гривень. Сімейний абонемент розрахований на 2 дорослих і 2 дітей віком від 12 до 18 років.
Абонементи можна придбати у касі Мистецького арсеналу (каса працює з вівторка по неділю з 11:00 до 19:30). Абонементи у продажу до 5 травня.

Персональний та сімейний абонементи Мистецького арсеналу – це  абонементи, що дають змогу вільно відвідувати всі проекти* Мистецького арсеналу до кінця року.

*Проекти Мистецького Арсеналу — це виставки, Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та освітній фестиваль «Арсенал Ідей», освітні проекти літературної, театратральної лабораторій та лабораторії сучасного мистецтва в будівлі Старого Арсеналу та на літній сцені, де Мистецький Арсенал виступає в ролі Головного Організатора.
*Абонемент не розповсюджується на спеціальні події, де Мистецький Арсенал виступає в ролі співорганізатора чи майданчика для проведення заходу.
*Наявність абонементу не звільняє від необхідності реєстрації для участі в події, якщо так передбачено умовами конкретної події.
* Абонемент дійсний до 31.12.2019 включно.