Воркшоп «Як читати поезію. Вголос»Про Нас

Воркшоп «Як читати поезію. Вголос»

Що таке Spoken Word Poetry і поетичний перфоманс? Наскільки це нові поетичні жанри? Як читати вірші і навчати цьому інших? Чи може поет жити з поезії? А також: як подолати мовні бар’єри, читаючи поезію на міжнародних подіях?

Літературна лабораторія Мистецького арсеналу запрошує на воркшоп «Як читати поезію. Вголос» 21 березня з 14:00 до 17:00

Британські митці Реймонд Антробус та Софія Вокер розкажуть про нові тенденції у розумінні та представленні поетичної творчості. Практична частина воркшопу стосуватиметься того, як донести свої емоції та переконання там, де тебе не розуміють – наприклад, на міжнародних фестивалях.

Тригодинна розмова адресована насамперед поетам, які визначають свій рівень як початковий або середній і потребують професіоналізації; а також літературним менеджерам і кураторам.

Захід відбудеться англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Подія безкоштовна. Попередня реєстрація є обов’язковою.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/M2BjA9

 

Реймонд Антробус – британсько-ямайкський поет, перформер, редактор, лектор і куратор лондонських поетичних заходів Chill Pill та Keats House Poets. Одним з перших став магістром програми з навчання усної творчості (MA in Spoken Word education) в Голдсмітському коледжі в Лондоні.

Його вірші були опубліковані в численних антологіях, включаючи «Ten: Poets Of The New Generation» і «The Mighty Stream», літературних журналах «POETRY magazine», «Poetry Review», «The Rialto», «Magma Poetry», «The Deaf Poet’s Society». Антробус є автором збірок «Shapes and Disfigurements of Raymond Antrobus» (2013) та «To Sweeten Bitter» (2017). У своїх текстах досліджує глухоту, ідентичність, емоційні стани.

«Реймонд використовує ностальгію за місцем та часом, але повністю протистоїть сентиментальності. Він змушує читача / слухача пережити момент з допомогою всіх чуттів і дуже вміло спрямовує це проти суворої дійсності» – пише про нього письменниця Імтіаз Дхаркер.

Софія Вокер – британська перформативна поетка, чемпіонка поетичного слему BBC, переможниця London Poetry Olympics 2012 і Best Spoken Word Show 2013. У 2017 році виступала на конференції TEDxLSHTM у Лондоні. Софія Вокер також організовує слеми, проводить воркшопи, представляє Британію на World Queer Slam. Є авторкою збірки «Opposite The Tourbus» (2014). У своїй поетичній збірці «отримавши пораду завжди подорожувати в протилежному напрямку від екскурсійного автобуса (opposite the tourbus), Софія Вокер вирішила відійти від великого шуму, туристичної привабливості, позначення подій у житті та з’ясувати, що відбувалося тихо (або іноді не дуже тихо) на іншому боці вулиці чи в малолюдній частині міста. Зібрані тут вірші розповідають ці історії» (Burning Eye Books). На думку Софії, найважливішою рисою для перформативного поета є емоційний інтелект: «Поет на сцені, який найкраще вміє «читати» настрій зали, є поетом, якого ви запам’ятаєте» (інтерв’ю для «Flint & Pitch»).

Подія відбувається за підтримки Британської Ради спільно з Письменницьким центром Norwich, Великобританія, в рамках Міжнародного літературного шоукейсу.
Supported by the British Council in partnership with Writers’ CentreNorwich, UK as part of the International Literature Showcase.