Відкриваємо акредитацію на VІІI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»Про Нас

Відкриваємо акредитацію на VІІI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»

Для роботи під час  VIII Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» представники ЗМІ повинні пройти обов’язкову акредитацію. Акредитація на фестиваль відкрита до 20 травня 2018 року.  Заявки на акредитацію приймаються лише від офіційно зареєстрованих ЗМІ.

Щоб акредитуватися, необхідно заповнити форму за посиланням
Будь ласка, перевіряйте коректність заповнення форми заявки.

Всі представники ЗМІ, які були акредитовані, отримають підтвердження на свої електронні скриньки, зазначені в заявці на акредитацію. Відділ комунікацій Мистецького арсеналу залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення.  

Акредитовані представники ЗМІ можуть безкоштовно відвідувати всі події фестивалю в усі дні роботи, отримують іменний бейдж, путівник і інші інформаційні матеріали. Крім того, журналісти можуть безкоштовно скористатися послугами прес-центру фестивалю.

Журналістам, які пройшли акредитацію, для отримання бейджа «Преса» необхідно мати при собі дійсне редакційне посвідчення і пред’явити його при реєстрації.

Будемо вдячні за надані посилання на опубліковані інформаційні матеріали: статті, інтерв’ю, відеоролики, фотографії тощо.

За додатковою інформацією щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся за тел. +38 (044) 288-52-26  або e-mail [email protected].