Відкрита розмова з Олексієм Шмураком про процесуальність у лабораторних мистецьких проєктахПро Нас

Відкрита розмова з Олексієм Шмураком про процесуальність у лабораторних мистецьких проєктах

Продовжується робота нашої оновленої Literary lab у форматі «резиденції вихідного дня». Лабораторія сфокусована на письмі/письменстві у міждисциплінарних художніх практиках. Резиденти/ки навчаються писати тексти та інтегрувати цей процес у власні мистецькі штудії; все це — в межах взаємодії з іншими медіа та авторами/ками.

Наразі як ментор їх супроводжує композитор, лектор, саунд-артист Олексій Шмурак. Олексій — наш довгостроковий резидент, постійний учасник виставкових та освітніх проєктів Мистецького арсеналу. У цій лабораторії він ділиться досвідом власного письма, роботи з класичними текстами і текстами сучасних українських поетів, створення пісень та вокальних циклів тощо.

Під час воркшопу резиденти/ки Літературної лабораторії розробили декілька інтервенцій до найближчої виставки в Мистецькому арсеналі. Крім того, Олексій надав митцям зворотній зв’язок щодо інших робіт, які будуть втілені в межах їхньої роботи в резиденції.

Цієї суботи, 28 жовтня о 16:00, ми проведемо відкриту розмову з Олексієм про процесуальність у лабораторних мистецьких проєктах, те, як довгострокові резиденції впливають на мистецьку практику конкретного художника та письменника, і на мистецьке поле загалом.

Запрошуємо до Малої Галереї Мистецького арсеналу — долучатися до розмови, знайомитися з нашими менторами/ками, кураторами/ками та резидентами/ками!

Проєкт втілюється у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» та фінансується урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії за підтримки фонду «Партнерство за сильну Україну».