Відеотур виставкою «Співіснування з темрявою»Про Нас

Відеотур виставкою «Співіснування з темрявою»

Мистецький арсенал презентує відеотур виставкою «Співіснування з темрявою». Відео можна переглянути із субтитрами англійською мовою.

Куратори виставки Антон Усанов та Наташа Чичасова, а також архітектор виставки Іван Світличний розповідають про концепцію проєкту, її архітектурну композицію та озвучують питання, відповіді на які шукали учасники виставки.

У межах проєкту «Співіснування з темрявою» представлені мультимедійні та аудіовізуальні інсталяції, перформанси, живопис та інші художні роботи таких авторів і авторок: Терези Барабаш, Сергія Петлюка, Даші Подольцевої і Олексія Шмурака, Антона Саєнка, Івана Світличного, Федора Тетянича, Максима Ходака, Терези Яковини та Photinus studio.

Відеотур виставкою стане в пригоді всім, хто цікавиться сучасним українським мистецтвом або тільки починає знайомство з творами   сучасних митців і мисткинь:

Співіснування з темрявою — це те, чого нам усім довелося навчитися, починаючи з жовтня 2022 року і впродовж багатьох місяців, коли Росія систематично обстрілювала об’єкти критичної інфраструктури України, що призвело до запровадження віялових відключень електроенергії і перебоїв із постачанням води, тепла та зв’язку.

Виставка «Співіснування з темрявою» говорить про майбутнє, в якому пережитий досвід блекаутів стає точкою відліку для роздумів про технології, солідарність і взаємодопомогу. Майбутнього, у якому футуристичні мрії про автономний простір для переживання катастрофи несвідомо нагадують «пункти незламності». Про зусилля та турботу, що ховаються за мереживом електричних комунікацій, акумуляторів та генераторів.

Відеотур буде доступний і після завершення виставкового проєкту 31 березня 2024 року.

Відео — Володимир Чеппель.

Кураторський текст до виставки «Співіснування з темрявою»

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.