Третій воркшоп від Ліни-Марії Шлапак: «Коротка подорож у часі: (не)проста інструкція»Про Нас

Третій воркшоп від Ліни-Марії Шлапак: «Коротка подорож у часі: (не)проста інструкція»

У суботу, 22 липня о 13:00, у Мистецькому арсеналі відбудеться воркшоп для дорослих від української художниці, плакатистки Ліни-Марії Шлапак

На занятті використаємо шрифт, щоб створити мистецькі роботи на тему подорожі у часі. Віднайдемо графеми літер у обʼєктах виставки «Форми присутності» та утворимо 9 іменників, що сформують «карту часу», де основними зупинками чи населеними пунктами будуть слова. Кожен учасник може здійснити цю подорож у часі до бажаної зупинки.

Ліна-Марія Шлапак — плакатистка, художниця, авторка журналу «Буряк», кураторка проєкту МАРІЯ, виставки про Голодомор, членкиня мистецького об’єднання MŌN. Плакати Ліни-Марії виставлялися в Україні, Франції, Нідерландах, Естонії, Ізраїлі, Німеччині. Між пошуком нових методів створення плаката та продакшеном нового випуску Буряка, Ліна працює графічною дизайнеркою у київській креативній студії Twid. У вільний час придумує нові методи створення плаката та тусується з кицею Чілі.

Зареєструватися можна за посиланням.

Коли: 22 липня, субота, 13:00
Де: вхідна зона Мистецького арсеналу
Вхід за ціною квитка на виставку «Форми присутності».

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.