Спільна заява команди Мистецького арсеналу щодо обрання директора/ки інституціїПро Нас

Спільна заява команди Мистецького арсеналу щодо обрання директора/ки інституції

6 липня 2021 року заплановане друге засідання комісії для проведення конкурсного добору на посаду генерального директора/ки ДП НКММК «Мистецький арсенал», під час якого будуть заслухані програми кандидатів і відбудеться остаточне голосування.

Спостерігаючи за підготовкою конкурсу, процесами жеребкування щодо складу комісії і першим її засіданням, ми очікуємо, що під час другого засідання:

  • член комісії Василь Чернець повідомить про конфлікт інтересів і не братиме участь у відповідних голосуваннях;
  • голосування буде відкритим, і рішення кожного з членів комісії будуть відомі спільноті;
  • буде обрано директора/ку, який/яка продовжуватиме напрацювання команди, що посилить сталість і уможливить подальший розвиток інституції.

Зі свого боку команда Мистецького арсеналу звернулася з листами до Державного управління справами щодо процедури проведення процесів першого і другого жеребкувань, а також щодо допуску представників команди на засідання 6 липня. Ми очікуємо, що така можливість буде надана й іншим представникам громадськості та засобів масової інформації, про що зазначається у п. 2 статті 21/5 Закону України «Про культуру».

Колектив Мистецького арсеналу сьогодні є унікальною командою експертів і фахівців, які уможливлюють створення як масштабних дослідницьких проєктів на кшталт «Бойчукізм. Проєкт “Великого стилю”», проєктів сучасних авторів «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво Просимо!», так і міждисциплінарних культурних форумів, яким є Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Багатоманіття компетенцій і спільні цінності створюють унікальну архітектуру взаємодії всередині команди.

Як інституція Мистецький арсенал у своїй діяльності чітко дотримується законодавчих норм і процедур, демонструючи прозорість у взаємовідносинах із усіма іншими організаціями та контрагентами/підрядниками.

Команда Мистецького арсеналу, будучи одним із суб’єктів процесу обрання директора/ки, який/яка очолюватиме інституцію і команду наступні 5 років, очікує від комісії обговорення програм із аргументацією щодо їхньої співзвучності місії інституції, а обраний директор/ка буде мати спільні цінності з командою, відповідатиме її професійному рівню, матиме бездоганну ділову репутацію, а також користуватиметься повагою у всіх культурних середовищах.

На нашу думку, запорукою подальшого успішного розвитку Мистецького арсеналу стане обрання директора/ки виключно на засадах легітимності, професійності, доброчесності.

з повагою,

команда Мистецького арсеналу