Сімейний вихідний у межах виставки «Співіснування з темрявою»Про Нас

Сімейний вихідний у межах виставки «Співіснування з темрявою»

У неділю, 10 грудня, запрошуємо відвідати Сімейний вихідний у Мистецькому арсеналі

У межах освітніх подій ви зможете:

  • ознайомитися з експозицією виставки «Співіснування з темрявою»;
  • долучитися до майстер-класу від мисткині Даші Подольцевої;
  • разом з українськими дитячими письменницями почитати та обговорити книжки;
  • дізнатися більше про гру на музичному інструменті калімба та послухати відомі композиції у виконанні музикантів;
  • разом створити справжнього різдвяного янгола.

Шукайте події до душі у повній програмі Сімейного вихідного нижче:

Неділя, 10 грудня

12:30 — Воркшоп «Мережі» від Даші Подольцевої для дітей від 8 до 13 роківЕлектрична мережа — ціла система елементів, повʼязаних між собою. Чи працюватиме мережа, якщо одна з ланок буде ушкоджена? Які типи мереж ми зустрічаємо в житті? Чи є ми самі ланками мережі? Чи перетинаються наші мережі і що відбувається на перетині? І чи можна це все показати за допомогою найпростіших матеріалів, які під рукою. Разом ми спробуємо створити власну мережу, подивитись з чого вона може складатись та відшукати перетини з мережами інших.

13:00 — Майстер-клас з дитячою письменницею Настею Музиченко (інтерактив за книжкою «Історія на 14 колії» видавництва «Мала академія») для дітей від 7 років. Участь — за реєстрацією.

13:00Екскурсія виставкою «Співіснування з темрявою» від медіаторів Мистецького арсеналу. Під час екскурсії зможете дізнатися більше про учасників та учасниць виставки, концепцію виставкового проєкту та особливості експозиції.

13:30 — Майстер-клас «Різдвяний янгол» для дітей від 6 роківЗапрошуємо маленьких відвідувачів поговорити про ангелів у міфах і мистецтві та виготовити власного різдвяного ангела, яким можна прикрасити ялинку або подарувати друзям.

14:00Різдвяні читання з дитячою письменницею Ольгою Купріян (інтерактив за книжкою «Коляда з лицарями») для дітей від 7 років. Участь — за реєстрацією.

14:30 — Майстер-клас з гри на калімбі від kalimba.ua. На майстер-класі ви та діти зможете долучитися до світу гри на калімбі та дізнатися всі її таємниці: історію походження інструменту, її різновиди та що з нею можна робити. Також навчимося правильно тримати інструмент та вивчимо першу мелодію! На майстер-класі діти зможуть:
• познайомитися з командою kalimba.ua
• дізнатися що таке калімба, з чого складається та яка історія інструменту
• долучитися до практичної частини, де вони навчаться правильно тримати калімбу, видобувати з неї звук, а також грати пісні по табах.

Для юних бешкетників від 0 до 4 років буде відкритий інтерактивний простір для гри та бібліопростір від БараБуки.

Графік роботи* Сімейного вихідного: Неділя, 12:00 — 16:00

*Графік роботи Сімейного вихідного і розклад подій може змінюватися залежно від безпекової ситуації в Україні. Слідкуйте за змінами на офіційному сайті Мистецького арсеналу та в соціальних мережах!

Ціна вхідного квитка: 130 грн.
«Сімейний квиток» (розрахований на 4-х осіб): 320 грн.
Квитки можна буде придбати в касі Мистецького арсеналу або онлайн.
Дітям до 5 років вхід безкоштовний!

❗️Виставка «Співіснування з темрявою» містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Виставка триватиме до 25 лютого 2024 року. Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00 (під час повітряної тривоги виставка не працює).

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

*Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі події зупиняються. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. 

Якщо Ви не зможете повернутися в Мистецький арсенал через повітряну тривогу, Ви можете повернути придбані квитки. Це можна зробити протягом трьох днів після події. Напишіть нам на пошту [email protected], вказавши такі дані: дата квитка, ваша електронна пошта та ваш номер телефону.