Short list освітньої програми «Факультатив»Про Нас

Short list освітньої програми «Факультатив»

Кураторська група програми завершила відбір. Учасниками «Факультативу-2019» стали: Буцикіна Евгенія, Дегтярьова Валерія, Дейниченко Ганна, Опанасенко Катерина, Павлова Женя, Поліщук Юрій, Селезньова Евгенія, Філіппова Анна, Хомченко Мілена, Чекотовська Ольга.

Освітня програма триватиме з 15 по 23 червня (щосуботи та щонеділі). Вона включатиме:

  • 4 лекції від редакторок: Дарії Бадьйор (редакторка відділу «Культура» на LB.ua), Віри Балдинюк (головна редакторка онлайн-видання “Korydor”), Анни Іванової (шеф-редакторка сайту ELLE.ua), Людмили Панасюк (журналістка УП.Життя);

  • Кураторську екскурсію Олександра Соловйова;

  • Лекцію Тетяни Жмурко “Як проводити дослідження про художника”;

  • Авторську екскурсію Валерії Трубіної;

  • Лекцію Наталії Філоненко “Потяг до смерті: стрибок у порожнечу”. Знайомство та спілкування з кураторкою, критикинею сучасного мистецтва;

  • Самостійне опрацювання додаткової літератури.

По завершенні двотижневого інтенсиву учасники проекту мають представити свої есе редакторам онлайн видань. Автори отримають зворотній зв’язок від кураторів, а найкращі роботи опублікують.

Програма «Факультатив» розроблена на базі виставкового проекту «Олег Голосій. Живопис нон-стоп». Виставка об’єднає праці з зібрання родини художника, українських приватних і музейних колекцій. Твори Олега Голосія майже відсутні у музейних збірках і у відкритому доступі. Саме тому під час виставкового проекту в учасників буде унікальна можливість заглибитися у творчість художника, поспілкуватися з кураторами та отримати нові теоретичні знання.

Команда проекту вдячна всім, хто надіслав свої заявки! Чекайте наступних проектів і слідкуйте за нашими новинами!