Розпочався прийом заявок на участь у VIII Книжковому АрсеналіПро Нас

Розпочався прийом заявок на участь у VIII Книжковому Арсеналі

Розпочався прийом заявок на участь у виставці-ярмарку в межах VIII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», що відбудеться 30 травня – 3 червня.

Організатори запрошують видавців та ілюстраторів подавати заявки на стендову участь, пропонуючи найпривабливішу та найзручнішу локацію в Києві, помірні ціни, логічну побудову експозиції та зручну навігацію, оптимальні умови для торгівлі та промоції книг, різноманітну програму подій, яка щороку збирає понад 50 тис. відвідувачів, ефективну промокампанію фестивалю, а також приємну й комфортну атмосферу для книжкових покупок.

Організатори запрошують долучатися, наголошуючи на тому, що це прекрасна нагода розширити коло читачів, представити свої нові книги, привернути увагу до попередніх видань та зустрітися з професійною спільнотою.

Оргкомітет просить звернути увагу, що заявка на участь у Фестивалі приймається для опрацювання разом із документами, визначеними у п.7.2. цього ПОЛОЖЕННЯ, на е-mail: BOOKS.ARSENAL@ARTARSENAL.GOV.UA до 19 лютого 2018 року.

У разі прийняття позитивного рішення претендент до 12 березня 2018 року отримає письмове підтвердження.

2018 року міжнародний фестиваль пройде, фокусуючись на кураторській програмі про майбутнє.

«Ми вже звикли, що за допомогою літератури можна проговорювати травми й рефлексувати над пережитим. Однак як література може рефлексувати над темою майбутнього? Про що людство мріє далі? І разом з тим — чи спроможна Україна в політичному, соціальному, економічному контексті уявляти і втілювати власні проекти майбутнього, долаючи проблеми й генеруючи оригінальні ідеї? Це і є основні питання цьогорічної програми фестивалю»,  йдеться у повідомленні кураторської групи.

Щоб покращити якість та актуальність подій, «Книжковий Арсенал» уже вкотре працює за схемою роботи з кураторською командою, яка активно готує фестивальну програму вже сьогодні. Однак це не означає, що проект не може бути реалізований у рамках однієї з кураторських програм. Ідеї своїх заходів можна надсилати до 7 лютого 2018 року, команда розгляне їх та спробує вписати в загальну концепцію в разі віднайдення спільних точок і тем.

Форма для заповнення: HTTP://BIT.LY/2CJRW8T

До 27 лютого організатори надішлють вам інформацію стосовно прийняття ваших ідей, а також можливості забронювати ваші заходи на «Видавничому майданчику».

Інші пропозиції та ідеї надсилайте на адресу ARSENAL.PROGRAM@GMAIL.COM.