Різдвяний концерт хору Moravski у Мистецькому арсеналіПро Нас

Різдвяний концерт хору Moravski у Мистецькому арсеналі

Щоб сповнити передноворічні дні святковим настроєм, радістю та затишком, 25 грудня у Мистецькому арсеналі  відбувся різдвяний концерт камерного хору «Moravski». Хору, в якому студенти музичних факультетів співають поруч з перекладачами, науковцями, дизайнерами, інженерами та людьми інших професій, разом створюючи те неймовірне диво, яке зветься хоровою музикою.
Відвідувачі та слухачі почули вишукані гармонії Монтеверді, відомі колядки в авторському аранжуванн і зовсім нові твори сучасних українських композиторів. Як це було — дивіться на світлинах з виступу.

Камерний хор «Moravski» створений у м. Києві в 2017 році при Благодійному фонді «Школа Павла Муравського». Художній керівник і диригент – Олена Радько, лауреат міжнародних хорових конкурсів. Любов до музики об’єднала в хорі людей різних спеціальностей та професійних музикантів.
У 2017 році хор став лауреатом Міжнародного хорового конкурсу імені М. Леонтовича, в 2019 році здобув звання народного аматорського колективу. Зараз активний учасник різних музичних проектів та фестивалів в Україні та за кордоном. Різноманітний репертуар колективу відображає музику різних епох та стилів: від бароко до творів сучасних українських та західноєвропейських композиторів, а також українську духовну й народну музику.

Подія відбулася у рамках освітньої програми до виставки «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації»
Розклад подій освітньої програми виставки

Фото: Олександр Попенко