Програма професійних стажувань у Мистецькому арсеналіПро Нас

Програма професійних стажувань у Мистецькому арсеналі

Мистецький арсенал запрошує менеджерів у галузі культури, активістів, кураторів із Донецької і Луганської областей до участі у 4-місячній програмі професійних стажувань. Це освітня і практична програма професійного розвитку, що передбачає занурення у життя Мистецького арсеналу, участь у реалізації проектів та роботі відділів, тренінговий курс із культурного менеджменту та наставництво у розробці власних проектів.

Хто може взяти участь?

Менеджери культурних проектів, представники культурних організацій, ініціатив, музеїв з Донецької і Луганської областей, які мають щонайменше рік досвіду організації чи кураторської розробки подій чи проектів, хочуть поглибити свої знання і навички, розширити партнерські мережі, пропрацювати над ідеєю власного проекту з супроводом менторів, щоб у майбутньому посилити діяльність організації чи ініціативи у своєму місті.

Яка структура стажування?

  • Повноцінна залученість в поточні проекти Мистецького арсеналу і професійне наставництво в рамках одного з напрямків стажування
  • Спеціально розроблена програма тренінгів, які проведуть для вас співробітники Мистецького арсеналу і зовнішні експерти.
  • Менторська допомога у розробці ваших проектів: під час стажування ви пройдете шлях від ідеї проекту до готового плану її реалізації і отримаєте професійні рекомендації.
  • Ознайомлення з діяльністю інших культурних організацій та ініціатив Києва, насичена програма дослідницьких візитів і зустрічей із професіоналами, що відповідає вашим потребам і інтересам.

Які умови участі?

Тривалість стажування 4 місяці (травень-серпень 2018). Для ефективної роботи важливо перебувати в Києві протягом усього терміну стажування.

Участь у програмі стажувань безкоштовна. Стажери будуть забезпечені житлом (окрема кімната у квартирі, де будуть проживати кілька учасників програми), квитками до Києва і назад, а також отримуватимуть стипендію для покриття витрат на харчування і локальний транспорт. Ми забезпечимо робочі місця в офісі Мистецького арсеналу.

Як стати учасником програми?

Крок 1.

Заповнити аплікаційну форму, яка доступна за ПОСИЛАННЯМ, до 23:59 28 березня 2018.

Крок 2.

Результати конкурсу будуть оголошені 2 квітня 2018. Відібрані учасники будуть запрошені до наступного етапу, який відбудеться у Києві в першій половині квітня і передбачає знайомство з командою Мистецького арсеналу, експрес-тренінги і презентації напрямків стажування та інтерв’ю. Організатори забезпечують проживання, проїзд і харчування учасників під час події.

Крок 3.

За результатами другого етапу буде відібрано 8 учасників стажування, які розпочнуть роботу 2 травня 2018.

Команда Мистецького арсеналу чекає на вас, долучайтеся!

Із запитанням звертайтеся за тел. +380 44 288 52 25 або пишіть на [email protected].

Організатори:

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал»,

Благодійний фонд «Мистецький арсенал».