Про що буде Фестиваль молодих українських художників. Питання — відповідіПро Нас

Про що буде Фестиваль молодих українських художників. Питання — відповіді

Запрошуємо на неформальну зустріч із кураторами та організаторами Фестивалю молодих українських художників. Зустріч відбудеться 6 червня о 17:00 у Мистецькому Арсеналі.  Під час зустрічі ви дізнаєтесь:

  • кураторське бачення Фестивалю молодих українських художників,
  • які умови участі та відбору учасників,
  • як Фестиваль вплине на розвиток сучасного мистецтва в Україні.

До розмови запрошені: Юрій Рибачук – заступник Міністра культури України. Юлія Ваганова – заступниця генерального директора з музейної та виставкової діяльності   НКММК “Мистецький арсенал”. Оксана Баршинова – мистецтвознавиця, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ ст. в НХМУ. Лізавета Герман – представниця кураторської групи Фестивалю молодих українських художників. Прийом заявок на участь у Фестивалі молодих українських художників продовжено до 25 червня 2017 року. До участі запрошуються українські художники віком до 35 років із роботами, що відповідають запропонованій кураторками темі конкурсного відбору – “Сьогодні, що так і не настало”. Відібрані за результатами конкурсу роботи будуть представлені на виставці, що відбудеться у вересні-жовтні 2017 року в “Мистецькому арсеналі”. Заявки приймаються за адресою:  [email protected].

Засновником Фестивалю молодих українських художників є Міністерство культури України. 2017 року його організаторами визначено НКММК “Мистецький арсенал” та Національний художній музей України, надалі фестиваль відбуватиметься що два роки на базі різних українських інституцій культури. ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ФЕСТИВАЛЬ. Вхiд вiльний.