Про Книжковий Арсенал в Літературному номері L’Officiel UkraineПро Нас

Про Книжковий Арсенал в Літературному номері L’Officiel Ukraine

Про головні події фестивалю «Книжковий Арсенал», що триватиме з 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі,  можна дізнатись в спеціальному  літературному номері журналу L’Officiel Ukraine.

Незважаючи на швидкоплинність трендів, один з них залишається незмінним. Ми читаємо в літаку, в заторах, в метро, ​​перед сном, за сніданком і  вважаємо, що читання може врятувати світ від неосвіченості та нудьги. Саме тому L’Officiel Ukraine традиційно представляють свій літературний номер.

Лейтмотив номеру – фемінізм в літературі, а головними героїнями розділу «Культура» стали українська письменниця Катерина Калитко, яка отримала в минулому році премію «Книга року ВВС» та американська письменниця нігерійського походження Чимаманда Нгозі Адічі.  Саме їй вдалось пояснити людям з різних країн світу, що таке фемінізм і в чому сенс боротьби за гендерну рівність. У травневому номері ексклюзивно опублікований один з розділів знаменитого маніфесту Чимаманди Нгозі Адічі, що вийде в українському видавництві «Видавництво» наприкінці травня.

Також в травневому L’Officiel читайте про бізнес, моду, красу, обирайте собі нові coffee table books та приділить максимальну увагу захисту природи, долучившись до екологічних ініціатив і міжнародних проектів.