Презентація журналу «ПлюсМінусНескінченність» і концерт гурту «Сон сови»Про Нас

Презентація журналу «ПлюсМінусНескінченність» і концерт гурту «Сон сови»

У п’ятницю, 10 лютого, о 18:00 у Малій Галереї Мистецького арсеналу відбудеться презентація третього номеру журналу «ПлюсМінусНескінченність» і музичний виступ гурту «Сон сови».

Під час події головний редактор журналу В’ячеслав Бондаренко (Слава Бо) розповість про роботу над випуском, укладеним у перші два місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, з 24 лютого до 24 квітня. У ньому зібрано історії й роботи авторів та авторок, які в умовах війни продовжують писати вірші, прозу і музику, створювати графіку та живопис тощо.

Після презентації журналу в просторі виставки «Одне з одним. Просторові діалоги. Каріна Синиця і Настасія Лелюк» виступить музичний гурт «Сон сови», відомий своїм авангардним підходом до музики. Їхні твори синкретично поєднують у собі елементи джазу, академічної та електронної музики.
Склад гурту: Євгенія Смолянінова (віолончель), Михайло Сарана (саксофон), Кирило Цуканов (плейбек, клавіші, перкусія).

«ПлюсМінусНескінченність» — журнал про сучасну культуру сходу України, локальні мистецькі ініціативи та її творців і творчинь. Виходить з 2021 року в друкованому та онлайн форматах. Цього року журнал став одним із трьох переможців номінації «Експеримент» конкурсу «Найкращий книжковий дизайн-2022», організованого Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» в співпраці з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst».

  • 10 лютого, п’ятниця, 18:00
  • Мала Галерея Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 10)
  • Вхід безкоштовний

У випадку екстреного відключення електроенергії подія відбудеться.

У разі оголошення повітряної тривоги подія припиниться. На цей час Ви зможете пройти в найближче укриття.