Презентація каталогу виставки протестного білоруського мистецтва «Кожны дзень»Про Нас

Презентація каталогу виставки протестного білоруського мистецтва «Кожны дзень»

25 лютого об 14:00 запрошуємо на онлайн-презентацію каталога до виставки «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив». Виставка, присвячена білоруському протестному мистецтву, тривала в Мистецькому арсеналі з 25 березня до 6 червня 2021 року. 

Презентація відбудеться у форматі Zoom-зустрічі, де куратори й кураторки виставки «Кожны дзень», її учасники та учасниці, команди Мистецького арсеналу та Міжнародного фонду «Відродження» поділяться своїми рефлексіями про виставку, дизайн каталогу та контексти, у яких було створено проєкт. На презентації ми:

  • поговоримо про те, чи змінилася ситуація в культурному полі Білорусі з моменту відкриття виставки у Мистецькому арсеналі;
  • роздивимося каталог до виставки «Кожны дзень», обговоримо особливості його створення та нелінійність структури видання;
  • згадаємо, якою була виставка завдяки 3D-туру.

Долучайтеся до презентації за посиланням у Zoom або до трансляції на YouTube-каналі Мистецького арсеналу.

«Кожны дзень» («Кожний день») — це гасло, яке скандують протестувальники й протестувальниці в Білорусі, підкреслюючи тривалість спротиву і його ритм та підтримуючи впевненість, що протест триватиме завтра, що він не закінчиться. Виставка «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив» звертається до тих художніх практик, які резонують з історією та сучасністю протестних рухів і мереж солідарності.

Виставковий проєкт та публікація каталогу відбулися за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».