Open Call на участь у бліц-фестивалі театральної пострефлексії «KURBAS 10Х10»Про Нас

Open Call на участь у бліц-фестивалі театральної пострефлексії «KURBAS 10Х10»

Запрошуємо акторів/режисерів/хореографів/перформерів взяти участь у бліц-фестивалі театральних етюдів на тему творчого доробку Леся Курбаса, що відбудеться у Мистецькому арсеналі 17-18 листопада. 

З 17 жовтня по 3 грудня 2018 року у Мистецькому арсеналі відбудеться експозиційний проект присвячений українському театральному режисеру-новатору початку ХХ століття Лесю Курбасу «Курбас. Нові світи». Основою експозиції є робота Курбаса з Мистецьким Об‘єднанням Березіль у Києві (1922-1925) і Театром Березіль у Харкові (1926-1933).  Акцент на виставах «Газ»,«Джиммі Ґіґґінс»,«Макбет», «Мина Мазайло», «Народний Малахій», «Алло на хвилі 477».

Ми запрошуємо театральну спільноту долучитися до сателітного перформативного проекту на тему виставки.

10 театрів/митців підготують 10 театральних/хореопластичних/перформативних рефлексій на театральні постановки Леся Курбаса у Березолі. Тривалість кожного ескізу 10 хвилин. Основою для перформативних висловлень можуть бути п‘єси, що ставилися у Березолі та матеріали з творчості та життя режисера. Ескізи буде змонтовано за колажним принципом в одну велику форму. Учасники/ці бліц-фестивалю обираються за принципом OPEN CALL. Учасникам з інших міст буде компенсовано дорожні видатки та проживання у Києві протягом 5 діб.

Станьте одним із них!

Для того, аби долучитися до проекту Вам потрібно викласти свою ідею відповівши на прості запитання у формі за посиланням.

Заявки приймаються до 15 жовтня включно.

Регламент кожного ескізу 10 хв!

Ми сподіваємося, що репатріація та переосмислення естетичних надбань Курбаса у перформативній формі допоможе відновленню тяглості української урбаністичної ідентичності Києва та Харкова 1920-х років, та сприятиме відтворенню тієї складової нашої культури, що її було витісненої радянською пропагандою на звалище історії.

Організатори події: Національний Культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», Національна спілка театральних діячів України,  Театральна лабораторія мистецького арсеналу «Другий поверх».